(+372) 5039 585
Helista tasuta konsultatsiooniks

info@entigrena.ee
Vastame päringutele kahe päeva jooksul

Mõne sõnaga lähemalt

MEIE MISSIOON ja VISIOON

 • missioon:

  Entigrena pakub kvaliteetseid hoonete renoveerimisteenuseid, mis tagavad klientidele tervisliku ja jätkusuutliku elukeskkonna.

 • Visioon

  Entigrena visioon on olla Eesti juhtiv renoveerimisettevõte, mis pakub oma klientidele kvaliteetseid tulemusi ja tervislikku elukeskkonda.

 • Eesmärk

  Entigrena eesmärgiks on olla Eesti hinnatuim renoveerimisettevõte, mis pakub kvaliteetseid, kaasaaegseid ja efektiivseid renoveerimislahendusi.

 • Miks ma peaksin eelistama Entigrenat konkurentidele?

  Sest me keskendume probleemidele individuaalselt ning pakume kompleksseid täislahendusi! Lisaks Entigrena senine praktika näitab, et poolikud lahendused ja ebakvaliteetselt tehtud vuugitööd tuleb varem või hiljem üle teha. Tihtipeale need ettevõtted, kelle tööd ümber teeme, paari aasta jooksul enam ei eksisteeri - ehk pole kellegilt garantiitöid küsida!

 • Miks te pakute garantiid 5 aastat?

  Kuigi Eesti Vabariigi seadusandlus nõuab ehitusettevõtjalt 2 aastast garantiid, siis meie omaltpoolt oleme kindlad oma tööde kvaliteedis. Tänu sellele võtame vastutuse ning oleme teie kõrval järgmised 5 aastat!

 • Mis on Entigrena slogan?

  Meie sloganiks on: "Kui eelistad kvaliteeti"

 • Kuidas on korraldatud ettevõtte ja personali juhtimine?

  Entigrenas on põhjalikud sisekorraeeskirjad, tööjuhendid ning riskianalüüsid, sisekontrolli tegevuskavad ning rakendatud kõik vajalikud meetmed, et tagada klientide ja töötajate ohutus ja heaolu.

Usalda ainult spetsialiste

Entigrena senine praktika näitab, et poolikud lahendused ja ebakvaliteetselt tehtud vuugitööd tuleb varem või hiljem üle teha.