(+372) 5039 585
Helista tasuta konsultatsiooniks

info@entigrena.ee
Vastame päringutele kahe päeva jooksul

Kasulik

INFOMATERJAL

Tänapäeval, rohkem kui eales varem, on ehitusvaldkonnas saavutatud ehitusstandardi hoidmine ja arendamine esmatähtis. Seetõttu kasutame üksnes kvaliteetseid materjale ning oleme ainus vuugitöid teostav ettevõte, kus töötavad vastava koolituse läbinud spetsialistid. Me ei anna lihtsalt lubadusi, vaid ka teostame. Kvaliteet sünnib spetsialiseerumisest - oleme teie kõrval järgmised 5 aastat, kindlustades seeläbi teie kodu hea seisukorra.

Eesti Energia: inimesed saaksid igapäevaseid energiasäästuvõimalusi rohkem kasutada

Eesti Energia nutika tarbimistesti tulemused näitavad, et koguni 87% kodudes jäetakse kasutamata lihtsad ja efektiivsed võimalused energiakulude vähendamiseks. Testi tulemustest selgus, et kaks kolmandikku vastajatest on investeerinud energiakulude vähendamisesse uue energiasäästliku külmkapi näol, mis võib säästa hinnanguliselt 80 eurot aastas. Samuti on pooled testi võitjad vahetanud oma kodus tavapirnid LED pirnide vastu, et võhendada lampide energiatarvet võrreldes hõõglampidega 90% võrra. Samas märkis vaid neljandik kõigist vastajatest, et eemaldab mittetöötavad elektriseadmed vooluvõrgust või peseb pesu võimalusel madalamal kuumusel. Ühtlasi laseb vähene hulk vastajatest toidul valmides järelküpseda ning vaid 13% kodudest seadistab toa temperatuuri võimalusel madalamale, kuigi iga madalam kraad tähendaks ühtlasi ka küttekulude vähenemist kuni 5% võrra.

MIDA PEAKS TEADMA UUEST KORTERIOMANDI- JA KORTERIÜHISTUSEADUSEST?

Järgmise aasta algul jõustuv korteriomandi- ja korteriühistuseadus parandab kitsaskohad ja täidab senised juriidilised lüngad. Kõige enam mõjutab seadus kortermaju, kus puudub korteriühistu. Nende majandamiseks luuakse riigi poolt korteriühistu, mida hakkab korteriomanike otsuse alusel juhtima juhatus või valitseja.

Sellised sõnad- kompleksne renoveerimine, energiasääst, sisekliima, majade renoveerimine on paljudele tuttavad.

Paneelivuuke renoveerides paraneb tunduvalt maja sisekliima ja energiasääst on tuntav. Vuukide tihendamisel elastsete vuugitäidistega prognoositakse kokkuhoidu keskmiselt 1-2 kWh/m3 kohta aastas. Sellest saab põhjalikumalt lugeda TTÜ töös "Eluhoonete renoveerimise üldistatud aluste ja korralduse põhimõtted ja soovitused omanikule".

Alates aastast 2014 pakume oma klientidele värvimisteenuseid uuendusliku termovärviga.

Termovärviga värvides pakume korteri- ja majaomenikele võimalust säästa energiat, hoida kokku soojust ja anda fassaadile värske välimus. Seda kõike pikaks ajaks ja mõistliku hinna eest. ThermoShield on keraamiline komposiitvärv, mida kasutatakse fassaadide ja siseruumide viimistlemiseks.

Usalda ainult spetsialiste

Entigrena senine praktika näitab, et poolikud lahendused ja ebakvaliteetselt tehtud vuugitööd tuleb varem või hiljem üle teha.